راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

اگر قصد خرید فلزیاب را دارید مقاله زیر را که درمورد راهنمای خرید فلزیاب اطلاعاتی برای شما خریداران گرامی گرد هم آورده ایم را بخوانید . در هنگام خرید فلزیاب باید فاکتور های مهمی را رعایت کنیم که گیر افراد کلاهبردار نیفتیم . برای یک خرید مطمئن و با کیفیت با ما همراه باشید .

افراد بسیاری از گذشته تا به حالا به دنبال یافتن گنجینه های با ارزش درون خاک میگردند . امروزه دستگاه های فلزیاب کار کاوش را بسیار راحت تر کرده اند . در هنگام خرید فلزیاب باید بسیار زیرک باشیم و از نیاز خود از دستگاه آگاه باشیم . اگر ندانیم چه انتظاری از دستگاه فلزیاب داریم به احتمال زیاد در خرید دستگاه دچار اشتباه شویم و ضرر مالی متحمل شویم .

حال که با فلزیاب ها آشنایی پیدا کردید و اطلاعات کاملی در مورد دستگاه فلزیاب بدست آوردید باید محیط و شرایط کاوش خود را نیز در نظر بگیرید. اگر هدف از خرید دستگاه ، اپراتوری برای افراد مختلف است که شرایط خاص خود را دارد. اما اگر محیطی که میخواهید دستگاه بزنید برای خودتان است و تجربه کاری اول خودتان می باشد ، باید دستگاه را با توجه به شرایط و محیط کاوش خود انتخاب کنید.

۶ فاکتور مهم برای خرید دستگاه فلزیاب :

وقتی که می خواهید دستگاهی را خریداری کنید باید ببینید که آن دستگاه قابلیت ها و فاکتور های لازم را برای کاوش دفینه و فلزات را دارد یا نه. هر دستگاهی که در بازار می بینید (فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی شرکتی و فلزیاب های دست ساز) دارای کارایی و عملکرد خاص خود می باشد. ولی به صورت کلی باید دستگاه فلزیاب مورد نظر خود را بر اساس فاکتور های زیر بررسی کنید.

راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

  1. عمق کاوش فلزیاب : عمق نفوذ دستگاه در زمین یکی از مهمترین فاکتور های برای کاوشگران می باشد. یک دستگاه گنج یاب حرفه ای باید دارای حداقل عمق کاوش ۳ متر باشد. عمق کاوش دستگاه فلزیاب به عوامل گوناگونی از جمله تکنولوژی ساخت فلزیاب، نوع خاک محیط کاوش، شرایط آب و هوایی، جنس و اندازه هدف و… بستگی دارد.
  2. تکنولوژی ساخت : دستگاه های فلزیاب از نظر تکنولوژی کارکرد شامل VLF و پالسی ، BFO هستند. اگر به دنبال دفینه های ارزشمند هستید که در عمق قرار دارد باید از فلزیاب بوقی پالسی استفاده کنید. اگر به دنبال تکه های طلا یا سکه در سطح زمین هستید می توانید از فلزیاب VLF کمک بگیرید.
  3. کویل یا لوپ فلزیاب : اندازه لوپ فلزیاب و تکنولوژی ساخت آن در عمق کاوش و ثبات دستگاه تاثیر مستقیم دارد. و هر چه کویل دستگاه بزرگتر باشد قادر است عمق بیشتری را سنس کند. البته بزرگی کویل باید با دستگاه سازگار باشد. بنابراین حتما از شرکت های معتبر خریداری کنید تا به مشکل برنخورید.
  4. قدرت تفکیک فلزیاب : تفکیک فلزات یعنی اینکه دستگاه قادر است در حین کاوش فلزات مختلف مانند طلا ، آهن ، مس و … را از هم تفکیک کرده و هر یک را با بوق متفاوت یا به صورت عددی بر روی نمایشگر نشان دهد. هر چقدر یک دستگاه از قدرت تفکیک بسیار خوبی برخوردار باشد از هدر رفتن وقت و هزینه جلوگیری به عمل می آید.
  5. تنظیمات دستگاه : یک دستگاه فلزیاب خوب در کنار رابط کاربری بسیار راحت باید دارای تنظیماتی همچون بالانس فلزیاب ، محدود سازی عمق کاوش، تنظیم میزان حساسیت دستگاه و… باشد.
  6. قیمت دستگاه فلزیاب : قیمت فلزیاب اصلی ترین فاکتور برای خریداران محسوب می شود و باید در نظر بگیرید که همیشه قیمت بالا دلیلی بر باکیفیت بودن و کارایی دستگاه ندارد و همچنین ارزان بودن دستگاه دلیل بر بی کیفیت آن نیست.فلزیاب های خارجی به خاطر ممنوعیت واردات همیشه از نظر قیمت بسیار بالا تر از نمونه های داخلی می باشد. فاکتور هایی که در بالا به آن اشاره کردیم همگی در قیمت دستگاه تاثیر زیادی دارند.

راهنمای خرید فلزیاب

حالا چگونه بدانیم چه دستگاهی برای کار ما مناسب است . بهترین کار این است که در مورد آن با کارشناسان باستان شناس و فروشندگان دستگاه فلزیاب مشاوره بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب مکمن را برای خودتان داشته باشید. برای اینکار می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و با ارسال تصویر مربوط به محل کاوش مشاوره درستی برای انتخاب دستگاه داشته باشید.

گاهی میبیند که با یک دستگاه فلزیاب نقطه زن شما می توانید به هدف خود برسید اما برخی موارد نیز نیاز هست تا از یک اسکنر تصویری یا ردیاب آنتی نیز کمک بگیرید تا موانع موجود را کنار زده به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

انتخاب فلزیاب مناسب برای کاوش :

حالا که تصمیم خود را گرفته اید و با توجه به محیط کاوش خود یکی از انواع فلزیاب ها شامل ؛ فلزیاب بوقی پالسی ، اسکنر تصویری ، ردیاب آنتنی فرکانسی یا فلزیاب چندکاره را انتخاب کرده اید باید به دنبال مدل های موجود از آن دستگاه در بازار بگیرید.

برای این کار می توانید در سطح اینترنت محصولات شرکت های مختلف را مشاهده کرده و آن ها را از نظر قیمت ، کیفیت و کارایی بسنجید تا بهترین ها را از نظر خود جمع بندی کنید. و در نهایت یک یا دو مدل را از بین محصولات شرکت های معتبر انتخاب کرده و برای خرید دستگاه فلزیاب به مراکز فروش آن ها مراجعه می کنید.

آموزش نحوه کار با فلزیاب :

یادگیری کار با دستگاه فلزیاب از خود دستگاه نیز مهم تر است. فلزیاب ابزاری است که می تواند شما را به اهدافتان برساند. اما اینکه بتوانید با دستگاه به صورت اصولی و حرفه ای کار کنید تضمینی است برای موفقیت شما در کاوش. فرقی نمی کند دستگاه ۱۰ میلیونی خریداری کنید یا فلزیاب ۲۰۰ میلیونی ، زمانی که درکی از آن نداشته باشید و نتوانید با آن درست کار کنید ، دستگاه شما با یک اسباب بازی فرقی نمی کند.

همیشه این نکته را به کسانی که قصد خرید دستگاه فلزیاب دارند ، گوش زد می کنیم که در کاوش دفینه ۵۰ درصد دستگاه فلزیاب و ۵۰ درصد دیگر نیز اپراتوری است که با آن کار می کند. بنابراین در هنگام خرید دستگاه فلزیاب ، به موضوع آموزش کار با دستگاه بسیار توجه کنید و از فروشنده بخواهید تا صفر تا صد کار با دستگاه را بهتون یاد بدهد. بعد از آن نیز شما باید آنقدر تمرین و تکرار داشته باشید که مسلط به کار با دستگاه شوید. پس برای کاوش محل خود به هیچ عنوان عجله نکنید.

تست در حضور مشتری :

در هنگام خرید دستگاه فلزیاب حتما دستگاه را در زمین طبیعی یا صخره تست کرده تا از عملکرد و کارایی آن مطمئن شوید و بعد خریداری کنید. در بعضی مواقع افراد سودجوء از عدم آگاهی خریداران استفاده کرده و فلزیاب تقبلی و بدون کارکرد را با تست دروغین و از پیش تعیین شده به فروش می رسانند. بنابراین همیشه با صبر و حوصله و آگاهی کامل خرید کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک از موارد مهم که متاسفانه خیلی از خریداران به آن بی توجهی می کنند ، خرید دستگاه فلزیاب بدون گارانتی یا خدمات پس از فروش است که بعدا در هنگام خرابی دستگاه یا نیاز پیدا کردن به قطعات دستگاه به یاد آن می افتند. مثلا فلزیاب های خارجی که در بازار به فروش می رسند هیچ کدام گارانتی و خدمات پس از فروش ندارند ، زیرا شرکت های معتبر خارجی در ایران نمایندگی رسمی ندارند. بنابراین برای خرید دستگاه فلزیاب حتما به شرکت های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید در آینده از خدمات پس از فروش استفاده کنید.

راهنمای خرید فلزیاب

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09172341884 مهندس رجایی

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *