خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم

خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم

خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم

برای خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم با ما همراه باشید . در ادامه این مطلب درباره فلزیاب دست دوم اطلاعات مفیدی قرار داده ایم . اکثر افرادی که به دنبال یک دستگاه دست دوم میباشند مبتدی هستند . این افراد فکر میکنند با خرید فلزیاب دست دوم در هزینه ها صرفه جویی کرده اند . البته که اگر فلزیاب خوب و از جای معتبر خریداری کنند در بسیاری از موارد همینطور است .

توصیه ما به شما عزیزان خریدار این است که حتما دستگاه فلزیاب را از شرکت های معتبر که دارای مجوز رسمی هستند خریداری کنید . همچنین هنگام خرید از افراد حرفه ای در این کار کمک بگیرید . مواظب باشید و تمام جوانب احتیاط را رعایت کنید که خرید خوب و رضایت بخشی داشته باشید .

 مهم ترین نکاتی که باید هنگام بررسی فلزیاب دست دوم بدانید :

نحوه ظاهر یک فلزیاب را ارزیابی کنید با دقت به فلزیاب اطراف نگاه کنید. بررسی کنید که آیا پوشش / رنگ / لاستیک و عناصر پلاستیکی به نظر می رسند یا فرسوده شده اند. به نحوه جفت شدن همه عناصر یا وجود شکاف بین عناصر نگاه کنید. با دقت به جزئیات نگاه کنید و مطمئن شوید که همه عناصر – شفت، جعبه کنترل، کابل، سیم پیچ و غیره – متعلق به یک دستگاه هستند و توسط همان سازنده هستند (مگر اینکه از قبل به شما گفته شده باشد که نیستند).

می‌توانید دستگاه را تکان دهید تا بررسی کنید که آیا جغجغه می‌خورد یا چیزی ثابت نیست. به عبارت دیگر، هر چیزی را که می توانید بررسی کنید به صورت بصری بررسی کنید. بررسی کنید که آیا همه لوازم جانبی در جای خود قرار دارند یا خیر پیکربندی دستگاه و کلیه لوازم جانبی که مالک می فروشد باید از قبل در آگهی درج شود.

بررسی کنید که آیا فلزیاب تمام قطعات مهم را دارد – شفت، جعبه کنترل، برد زانویی، سیم پیچ جستجو، کابل، هدست، و غیره، و غیره. مطمئن شوید که همه آن واقعاً با این فلزیاب خاص کار می کند، خواه نگه داشته شود، و آیا وسایل الکترونیکی با هم کار می کنند (مثلاً اگر هدفون را با دستگاه تهیه کنید)

بررسی کنید که آیا کویل ترک دارد یا نقاط بریده سیم پیچ های جستجو اغلب آسیب دیده ترین قسمت های هر فلزیاب هستند، زیرا بیشتر از همه با سطوح تعامل دارند. هر چه سیم پیچ آسیب بیشتری ببیند، احتمالاً عملکرد آن ضعیف تر است. همچنین، باید بررسی کنید که سیم پیچ چگونه روی شفت نگه می دارد.

مهاربندی سیم‌پیچ‌ها اغلب آسیب می‌بینند، مخصوصاً در مواردی که دستگاه‌های سایش بدتر هستند. بررسی کنید که آیا اتصال جعبه کنترل و کابل سیم پیچ جستجو دست نخورده هستند یا خیر کابل ها و کانکتورها دو عنصر دیگر هستند که به سرعت فرسوده می شوند. کابل ها در صورت گرفتار شدن توسط شاخه های علف یا درخت ممکن است آسیب ببینند.

خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم

قبل از خرید باید بدانید :

کانکتورها نیز به دلیل استفاده نامرتب یا عدم استفاده از دستگاه آسیب می بینند. اگر دستگاه بیفتد، کانکتورها ممکن است توسط کابل هایی که از دوشاخه جدا می شوند آسیب ببینند و غیره. با این حال، شما به عنوان یک کاربر جدید به تمام آن قطعات نیاز دارید تا آنها را به خوبی بررسی کنید.

فلزیاب را روشن کنید و همه دکمه ها را تست کنید اگر فلزیاب از نظر ظاهری سالم است، آن را روشن کنید و همه دکمه‌های روی جعبه کنترل را تست کنید. ببینید نمایشگر چگونه کار می‌کند و چگونه همه عملکردها و ویژگی‌ها را منعکس می‌کند و چقدر به اعمال شما پاسخ می‌دهد. همه عملکردها و اینکه آیا فلزیاب در حال کار است یا خیر را بررسی کنید .

حتی اگر فلزیاب ظاهراً خوب کار کند، باز هم باید ویژگی‌ها و عملکردهای آن را در میدان آزمایش کنید. بسیاری از فروشندگان خصوصی به شما می گویند که دستگاه خوب است، و مانند یک طلسم کار می کند، و شما فقط وقت خود را برای بررسی آن به این طرف و آن طرف تلف می کنید، اما به این موضوع اهمیت ندهید.

در حالت ایده آل، شما باید بتوانید سیم پیچ را روی خاک بچرخانید و نحوه واکنش فلزیاب به اجسام مختلف فلزی زیر زمین را آزمایش کنید. یا حداقل قبل از ملاقات با فروشنده چند شی مختلف را با خود ببرید و فلزیاب را با آن اشیا تست کنید. اگر احساس می کنید به اندازه کافی تجربه ندارید تا بتوانید نتایج چنین تست رانندگی را به درستی ارزیابی کنید، در صورت امکان دوست با تجربه تری را با خود همراه کنید.

اگر کمک یک دوست غیرممکن است، قبل از ملاقات با فروشنده، تمام ویژگی‌ها و عملکردهای مدل فلزیاب را که می‌خواهید از فروشنده خصوصی دریافت کنید، با دقت بخوانید، شاید چند ویدیو در یوتیوب تماشا کنید و غیره. به این ترتیب، حداقل متوجه خواهید شد که فلزیاب در دستان شما چگونه باید رفتار کند.

فلزیاب های مورد استفاده برندهای معروف و قابل اعتماد بسیاری از تولید کنندگان قابل اعتماد وجود دارند که فلزیاب های با کیفیت بالا را تولید می کنند که حتی پس از سال ها کارکرد نیز عملکرد خوبی دارند و شما می توانید مطمئناً آنها را خریداری کنید تا از آنها استفاده بیشتری کنید.

ویژگی های دستگاه فلزیاب دست دوم اورجینال

  • دستگاه دارای بدنه سالم و تمیز باشد .
  • دستگاه عمق واقعی مذکور را شناسایی کند .
  • وسایل و تجهیزات جانبی دستگاه کامل باشد .
  • باتری دستگاه سالم باشد و به درستی کار کند .
  • هیچکدام از اجزای دستگاه تعویض نشده باشد .
  • دستگاه اورجینال باشد و مونتاژ داخل کشور نباشد .
  • دستگاه دارای ثبات و پایداری در زمان شناسایی مکان فلز باشد .

دستگاه های فلزیاب اورجینال دست‌ دوم

تفاوت فلزیاب های اورجینال و فیک همیشه به وضوح مشخص است . از مهم ترین تفاوت های آنها می توان به موردی که در ادامه می خوانید اشاره کرد . دستگاه های فلزیاب اورجینال قدرت بسیار بیشتری در تشخیص فلزات دارند . همچنین پایداری تشخیص و هشدار دستگاه های فلزیاب اورجینال بیشتر است . که این به معنای درصد خطای کمتر می باشد . در نتیجه وقتی هشدار یک فلزیاب اورجینال را می شنوید ، به این معناست که احتمال وجود فلز در آنجا بسیار زیاد است .

نتیجه گیری خرید فلزیاب اورجینال دست دوم

پیشنهاد شرکت ما به شما عزیزان این است که قبل از اقدام به تهیه و خرید یک فلزیاب نو یا کارکرده و پرداخت هر گونه هزینه ای ، به خصوص در مواردی که قصد دارید یک دستگاه با مبلغ بالا خریداری کنید ، میزان تحقیقات مورد احتیاج را انجام داده و اطلاعات مورد نیاز را به کسب کنید و سپس اقدام به خرید آن کنید .

مشاوران ارشد در این زمینه شرکت فلزیاب آماده هرگونه مشاوره رایگان جهت تهیه انواع فلزیاب به صورت حضوری و تلفنی به شما عزیزان می باشد .

شرکت ما بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها ، مارک ها و تکنولوژی های مختلف فلزیاب موجود در بازار به خریدار برای رسیدن به مقصود اصلی خویش معرفی کرده و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا وی به دست خود هم در زمین و هم در عمق خاک ، سیستم این دستگاه را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن کاملا آشنا گردد .

خرید فلزیاب های اورجینال دست دوم

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

گنج یاب پیشرفته Okm Roverc Deluxe|گوهرباستان|09186104946

.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09172341884 مهندس رجایی

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *