اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500

اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500

اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500

ما در این بخش قرار است به بررسی بهترین و کامل‌ترین طلا یاب ساخت بشر بپردازیم. فلزیاب اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 محصول شرکت او کی ام آلمان بهترین وسیله برای پیدا کردن گنج، دفینه، طلای قدیمی، سکه، انگشتر و اشیا باستانی می‌باشد. این فلزیاب تصویری قدرت تشخیص بسیار بالا و همچنین دقت باور نکردنی دارد. اگر شما این دستگاه را بشناسید، پیدا کردن طلا برای شما کاری آسان و ممکن خواهد شد. ای ایکس پی 4500 یک مدل بهبود یافته از ای  ایکس پی 4000 و ای ایکس پی 5000 می‌باشد. این محصول نقاط ضعف محصولات هم رده خود را ندارد.

اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 متعلق به کشور آلمان می‌باشد و در طی تحقیقات چند ساله ساخته شده است. در این دستگاه تلاش شده است که از تکنولوژی روز دنیا در حوزه کاوش طلا استفاده شود. این محصول به سرعت جهانی شده است و تقاضای بسیار زیادی برای آن وجود دارد. اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 به سادگی می‌تواند طلای معدنی را نیز پیدا کند. به همین علت است که از این گنج یاب برای پیدا کردن دفینه و جواهرات قدیمی نیز استفاده می‌شود. این دستگاه مزایای بیشماری دارد که در ادامه به بررسی هریک از این مزایا خواهیم پرداخت.

قیمت فلزیاب اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 چقدر است؟

قیمت این محصول در حدود 14500 تا 24000 یورو می‌باشد، البته باید توجه داشته باشید که این محصول به صورت یک پک کامل است و شما باید تمامی لوازم جانبی آن را تهیه کنید. شرکت گوهر باستان اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500  با بهترین قیمت به همراه ضمانت دو ساله به شما تقدیم خواهد کرد. در صورتی که در مورد این محصول سوالی داشته می‌توانید از مشاورین متخصص ما پاسخ آن را دریافت کنید.

نقاط قوت و ویژگی‌های فنی اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500

ما در این بخش به بررسی چند ویژگی مهم اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 خواهیم پرداخت. این دستگاه، یک گنج یاب بسیار پیشرفته می‌باشد، در صورتی که شما در مورد ویژگی‌های فنی آن داشتید، مشاوران ما به شما پاسخ خواهند داد.

1. فلزیاب اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 دارای 30 زبان زنده دنیا از جمله فارسی است

به این نکته توجه داشته باشید که اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 یک شهرت جهانی دارد و در بسیار از کشورها از این دستگاه استقبال بی‌نظیر صورت گرفته است. دلیل آن نیز این است که این دستگاه طلا و اشیا قیمتی را به سادگی هر چه تمام پیدا می‌کند. این دستگاه دارای 30 زبان زنده دنیا از جمله فارسی می‌باشد که می‌‌تواند شما را در مسیر کاوش طلا بسیار یاری کند.

2. عمق زنی مفید 25 متر!

شما با دسترسی به این عمیق می‌توانید اطمینان داشته باشید که طلایی که از چشم کاوشگران طلای قبلی پنهان مانده است را به سادگی شناسایی کنید. از طرفی شما توجه داشته باشید که این دستگاه با توجه به عمق زنی 25 متری خود می‌تواند، در هر محیطی به شناسایی طلا برای شما بپردازد.

3. تفکیک فلزات به صورت پیشرفته

زمانی که ما صحبت از پیدا کردن طلا می‌کنیم، باید بدانید که پیدا کردن طلا با پیدا کردن نقره با پیدا کردن دیگر فلزات فرق می‌کند. شما برای این که بتوانید دقت دستگاه خود را افزایش دهید. نیاز خواهید داشت که تنظیمات مناسب برای این دستگاه را فعال  کنید. توجه داشته باشید که این دستگاه تمامی گروه‌های فلزات آهنی مانند آهن، نیکل و.. و تمامی گروه فلزات غیر آهنی مانند طلا، نقره، مس و… را به راحتی از هم تفکیک می‌کند. این موضوع به شما کمک می‌کند که به سیگنال‌های طلا یاب خود اطمینان کنید.

4. نمایش سه بعدی مکان‌های خالی

اگر شما به دنبال پیدا کردن دفینه و گنج می‌باشید، تنها یک دستگاه می‌تواند به شما کمک کند و آن دستگاه نیز فلزیاب ای ایکس پی 4500 می‌باشد. همانطور که می‌دانید دفینه‌ها و گنج‌های  بزرگ معمولا در مکان‌های پیچ در پیچ پنهان شده‌اند که دسترسی به آن ساده نخواهد بود. این موضوع نیز یک دلیل دارد و آن هم این است که از دست دزدان در امان باشد. شما می‌توانید با اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 به سادگی به نقشه اصلی دسترسی داشته باشید و طلای مورد نظر خود را اکتشاف کنید.

فلزیاب ای ایکس پی 4500 | EXP 4500

5. بالانس زمین 100 درصد

اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 می‌تواند به صورت صد در صد، نویز املاح و مواد معدنی زمین را از بین ببرد. با توجه به این موضوع شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که گنج یاب شما به درستی می‌تواند یک منطقه را برای شما کاوش کند. معمولا فلزیاب‌های معمولی که به صورت تقریبی زمین را متعادل می‌کنند، همیشه نمی‌توانند به درستی مکان طلا و یا اشیا باستانی را پیدا کنند. اما این دستگاه سیستم کاملا متفاوت و عالی دارد.

 

6. داشتن تنظیمات تخصصی برای کاوشگران حرفه‌ای

به این نکته توجه داشته باشید که فلزیاب ای ایکس پی 4500 یک دستگاه معمولی نیست. اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 برای حرفه‌ای‌ها ساخته شده است. این دستگاه برای کسانی است که واقعا هدفشان دستیابی به طلا می‌باشد و نه بازی و گردش. البته فلزیاب ای ایکس پی 4500 آموزش‌های کامل و جامعی دارد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. شما اگر به دنبال طلا و یا دیگر فلزات گرانبها می‌باشید تنها را شما خرید فلزیاب ای ایکس پی 4500 است.

7. مجهز به دستگاه FS-Thermoscan جهت تهیه تصاویر سه بعدی مادن قرمز

زمانی که شما بخواهید مقدار طلا و یا بهترین مسیر برای کاوش طلا را داشته باشید، اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 می‌تواند به کمک شما بیاید. به این نکته توجه داشته باشید که اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 دارای یک نمایشگر بسیار قوی می‌باشد که شما را از حمل لپ تاپ بی نیاز می‌کند. این موضوع به منزله حمل نقل آسان است.

8. مجهز به سیستم Magnetometer جهت اسکن مغناطیسی زمین

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، اگر شما مکان درستی را برای پیدا کردن طلا، نقره، مس و دیگر اشیا قیمتی انتخاب کرده باشید، پیدا کردن آن قطعی است. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 برای افزایش دقت کاوش خود از یک سیستم بسیار قوی جهت اسکن مغناطیسی استفاده می‌کند.

9. دارای 6 حالت کاربری متفاوت است

از جمله مزایای تخصصی اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 در این است که هر کسی با هر نیازی می‌تواند با آن کار کند. شما با اسکنر مگنومتر ای ایکس پی EXP 4500 می‌توانید به سادگی طلا، نقره، الماس و دیگر اشیا باستانی را پیدا کنید. چرا که این موضوع از قبل در این 6 حالت تعریف شده است.

خدمات پس از فروش  :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب  حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات : goharbastan@

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : karshenasgoharbastan@

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : 09172341884 مهندس رجایی

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شرکت گوهرباستان در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *